Ο ρόλος της Αλεξανδρούπολης τον 21ο αιώνα
ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Μια εκδήλωση για το ρόλο της Αλεξανδρούπολης τον 21ο αιώνα. Διακεκριμένοι εισηγητές θα αναπτύξουν θέματα γεωστρατηγικής φύσης και θα συμμετέχουν σε μια συζήτηση, με εστίαση στο ρόλο της Αλεξανδρούπολης τον 21ο αιώνα.
ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ
![Andre Cameron](https://www.evroschamber.gr/wp-content/uploads/2022/11/andre-cameron-1.jpg)
![Alec Mally](https://www.evroschamber.gr/wp-content/uploads/2022/11/1-Alec-Mally.jpg)
Alec Mally
![Γεώργιος Ατσαλάκης](https://www.evroschamber.gr/wp-content/uploads/2022/11/Atsalakis-28-11-1.jpg)
Γεώργιος Ατσαλάκης
![Αλέξανδρος Δρίβας](https://www.evroschamber.gr/wp-content/uploads/2022/11/Alexis-Drivas.jpg)
Αλέξανδρος Δρίβας
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛ
![Χριστόδουλος Τοψίδης](https://www.evroschamber.gr/wp-content/uploads/2022/11/Τοψίδης.jpg)
Χριστόδουλος Τοψίδης
![Ιωάννης Βαβίας](https://www.evroschamber.gr/wp-content/uploads/2022/11/Βαβίας-Ιωάννης.jpg)
Ιωάννης Βαβίας
Συντονιστής
![Δημήτρης Γιαννακούδης](https://www.evroschamber.gr/wp-content/uploads/2022/11/gianakoudis.jpg)